platformy B2C

Dedykowane sklepy internetowe B2C kierowane są do firm, które planują sprzedaż w Internecie lub chcą rozszerzyć dotychczasową działalność e-commerce. Sklepy internetowe stworzone w oparciu o dedykowane rozwiązania pozwalają dostosować funkcjonalności platformy do wszystkich potrzeb i oczekiwań klienta. Dedykowane platformy B2C tworzone są z myślą o sklepach obsługujących duży wolumen zapytań, posiadających rozbudowane systemy zarządzania lub klientach szukających bezpiecznej aplikacji przy zachowaniu wydajności oprogramowania.


Sklep otwarty całą dobę

Sklepy internetowe stworzone w oparciu o dedykowane rozwiązania wyróżniają się nie tylko mnogością opcji i funkcjonalności, ale także setkami modułów, pozwalających usprawnić działanie firmy. Intuicyjność obsługi pozwala szybko zarządzać produktami, efektywnie realizować zamówienia i w prosty sposób administrować wszystkimi funkcjami sklepu.


Dedykowany sklep internetowy:

1

Jest gwarancją najwyższej wydajności, nawet przy wysokim ruchu w witrynie

2

To nieograniczona liczba produktów

3

Pozwala dowolnie modyfikować i wprowadzać wszelkie innowacje na platformie

4

Polepsza konwersję co bezpośrednio przekłada się na zyski

5

Odpowiada na najnowsze trendy projektowania infrastruktury informacji

6

Może być zintegrowany z wszelkimi systemami firmowymi


Sprzedaż wielokanałowa

Nasze oprogramowanie daje możliwość działania z wielu kanałach sprzedaży. Integracja platform takich jak allegro czy eBay, „multi-sklepy, multi-wyszukiwarki” prezentujące oferty z wielu sklepów, zamówień składanych w sklepach stacjonarnych, telefonicznie czy poprzez aplikacje mobilne pozwala łatwo zarządzać stanami magazynowymi oraz ułatwić sprzedaż wielokanałową. Jedno źródło danych o produktach, zamówieniach i statusach płatności gwarantuje dużo większy porządek w organizacji oraz łatwość w zarządzaniu biznesem. W ramach jednego panelu administracyjnego można obsługiwać wiele sklepów, różniących się od siebie wyglądem, asortymentem i sposobem realizacji zamówień.


Jak pracujemy?

Sklep internetowy projektowany jest przez specjalistów. Patrzymy oczami użytkownika i już na etapie makietowania eliminujemy rozwiązania, które mogłyby powodować zagubienie się użytkowników. Na tym etapie kierujemy się przyjętymi praktykami oraz zasadami obowiązującymi w danej branży.

Dbamy o odczucia użytkownika korzystającego ze sklepu poprzez przyjazne i zachęcające do kupowania mechanizmy. Ciekawy projekt graficzny dostarcza użytkownikowi pozytywnych doświadczeń i zapada w pamięć. Wszystkie powyższe zabiegi prowadzą do przywiązania użytkowników do marki i zachęcają do powrotu.

Tworząc sklep internetowy B2C, zwracamy szczególną uwagę na odpowiednie rozmieszczenie elementów, tak aby architektura informacji spełniała wszystkie standardy i była przyjmowana przez klienta z pełną satysfakcją.

Komplet tych działań pozwala już na wczesnym etapie wyeliminować błędy, które mogłyby mieć negatywny wpływ na funkcjonowaniu serwisu w środowisku produkcyjnym.

Projekty realizowane są przez dedykowane zespoły posiadające doświadczenie w tworzeniu stabilnych aplikacji. Regularny kontakt z zespołem scrumowym ułatwia sprawne wdrożenie i komunikację podczas trwania projektu.

Każdy nasz produkt przechodzi serię testów, w tym również wydajnościowych, gwarantujących poprawność działania sklepu w środowisku produkcyjnym.

Po wdrożeniu nie zapominamy o monitorowaniu sklepu i ciągłym czuwaniu nad jego stabilnym działaniem.

Wybrane możliwości sklepu internetowego

Dedykowany sklep internetowy to także szereg mechanizmów zwiększających efektywność sprzedaży i generujących zyski:

 • Zarządzanie kategoriami - dowolna liczba kategorii pozwala na odpowiedni podział asortymentu, co przyspiesza proces znalezienia odpowiedniego produktu
 • Zarządzanie produktami - w tym wariantami, atrybutami, powiązaniami, grupami asortymentu, kolekcjami, markami
 • Dowolność filtrowania i sortowania produktów. Dzięki tym mechanizmom Klient ma możliwość przedstawienia tylko tych produktów, które posiadają określone, wymagane przez kupującego cechy, takie jak kolor, rozmiar, marka, etc.
 • Ustawienia SEO, w tym możliwość ustawienia spersonalizowanych znaczników title, meta description dla każdej strony , otagowanie danymi strukturalnymi stron produktowych i kategorii, zadbanie o przyjazne adresy url zawierające odwzorowaną strukturę serwisu, generowana mapa strony, (spełniamy 95% wymagań pod względem szybkości - page speed)
 • Sekcja z artykułami/blogami
 • Zarządzanie jednostkami sprzedaży takimi jak sztuki, metry, etc.
 • Zarządzanie dedykowanymi stronami produktowymi, gdzie można grupować produkty biorące udział w określonej akcji promocyjnej
 • Zarządzanie alertami, które poinformują o sytuacjach problematycznych, jak niepoprawnie wykonany import danych itp.
 • Zarządzanie komunikacją mailową z klientami sklepu internetowego, gdzie informujemy o założeniu konta, zmianie hasła czy też wysyłamy potwierdzenie złożenia zamówienia
 • Zarządzanie sposobami dostaw do różnych krajów, gdzie definiujemy określonego kuriera dostarczającego paczki na dany region
 • Zarządzanie sposobami płatności i dostawami
 • Zarządzanie zamówieniami klientów sklepu internetowego, zamówieniami wewnętrznymi, zagranicznymi, składanymi przez inne kanały (sklep stacjonarny, Allegro, eBay)
 • Zarządzanie zwrotami, reklamacjami i wymianą zamówień
 • Zarządzanie gospodarką magazynową, możliwość integracji z wieloma magazynami, w tym oddzielnymi jako sklepy stacjonarne
 • Zarządzanie klientami, grupami klientów, którzy mają przypisane odpowiednie zniżki
 • Zarządzanie konkursami
 • Zarządzanie programem lojalnościowym
 • Zarządzanie rabatami i polityką rabatową
 • Zarządzanie newsletterami
 • Rozbudowane statystyki pokazujące zarówno sprzedaż produktów, jak i zachowania użytkowników
 • Zarządzanie bannerami, które możemy prezentować w kilku układach, co daje możliwość stosowania różnej komunikacji w zależności od okresu

Wybrane systemy rabatowe

Zarządzanie ceną produktów, możliwość generowania wyższych paragonów oraz sprzedawania większej liczby produktów to dzisiaj jedne z głównych funkcji rozwijających się e-commerców.

Dzięki naszym rozwiązaniom komunikowania polityki rabatowej i łatwym w zarządzaniu (kilka kliknięć) systemom rabatowym Twoja sprzedaż będzie jeszcze większa. Przykłady oferowanych w różnych sklepach modeli promocyjnych:

 • Zestawy produktów, czyli kup w zestawie kilka produktów, a zapłacisz mniej
 • Rabat za zapis na newsletter
 • Rabat na wartość koszyka
 • Kup X produktów z grupy A, otrzymaj rabat na Y produktów z grupy B
 • Kup X produktów z grupy A, aby otrzymać rabat
 • Kody rabatowe procentowe jak i kwotowe działające na określone grupy asortymentu w określonym czasie
 • Darmowa dostawa włączana po spełnieniu określonych wcześniej ustawionych przez administratora systemu warunków
 • Rabat na kategorię
 • Rabat na grupę produktów
 • Rabat na grupę klientów

Integracje z aplikacjami zewnętrznymi

Dobrze przygotowane integracje mają istotny wpływ na ciąg procesów związanych z poprawnych działaniem sklepu internetowego.

To od integracji, sposobu ich przygotowania i dogłębnej analizy zależy, jak będzie wyglądał proces importowania danych, wysyłki newsletterów, pobierania statusów płatności czy też aktualizacji stanów magazynowych.

Zintegrowaliśmy się już z systemami klasy ERP takimi jak:

SAP, CDN XL, IBM - iMPACT - iSeries AS/400 ERP, SAFO, Exact Systems, SUBIEKT GT, Symfonia, Optima, KC – Firma, Magic, 1C, Integracja LN Infor.

Pełna integracja z najpopularniejszymi systemami płatności on-line:

PayU, Przelewy24, DotPay, eCard, PayPal, MoneyBookers, Wirecards, LiqPay.

Obustronna integracja z najbardziej znaczącymi operatorami logistycznymi odpowiedzialnymi za dostarczanie paczek:

Pocztex, Poczta Polska, Paczka w Ruchu, Paczkomaty Inpost, DPD, UPS, GLS.

Obustronna integracja z najbardziej znaczącymi platformami handlowymi:

 • Allegro oraz Strefa Marek Allegro
 • eBay
 • AMAZON

W ramach wdrażania projektów integrujemy się również z sieciami afiliacyjnymi, porównywarkami cenowymi, livechatami, serwisami społecznościowymi, aplikacjami do wysyłania wiadomości SMS i prowadzenia komunikacji newsletterowej.

Koszt realizacji projektu dedykowanego sklepu internetowego

Cena wdrożenia sklepu internetowego zależna jest od zakresu pracy i stopnia skomplikowania aplikacji. Na koszt składają się:

- zebranie danych biznesowych oraz analiza uwzględniająca możliwości wdrożenia oraz otoczenie rynkowe

- przygotowanie specyfikacji projektu, uwzględniającej wszystkie elementy serwisu oraz zaprojektowanie makiet zgodnych z zasadami UX oraz Mobile-Friendly

- wykonanie dedykowanego projektu graficznego opartego o makiety uwzględniające UX

- prace programistyczne uwzględniające front-end, czyli przygotowanie widoków do wyświetlenia na wszystkich urządzeniach, oraz back-end, a wiec zaprogramowanie rdzenia systemu wraz ze wszystkimi narzędziami i dodatkowymi funkcjonalnościami

- wszelkie integracje sklepu internetowego z zewnętrznymi usługami typu (Allegro, eBay, operatorzy płatności, firmy logistyczne, systemy ERP, partnerzy afiliacyjni)

- migracja danych z poprzednich aplikacji i sprawdzenie ich poprawności

- testy aplikacji potwierdzające poprawność założeń biznesowych, badanie wydajności oraz bezpieczeństwa serwisu

- przygotowanie środowiska hostingowego, który uzależniony jest od wymogów obsługi ruchu dla przygotowywanej aplikacji

Podglądaj użytkowników

Badanie zachowania użytkowników w serwisie jest podstawą do optymalizacji stron i sklepów internetowych. Sprawdzenie, jak poruszają się użytkownicy i na co zwracają największą uwagę, pozwala właściwie zaplanować treści i kierować uwagę użytkownika na wskazane elementy strony. Jednym ze sposobów badania zachowania użytkowników jest stworzenie heat mapy, która w sposób graficzny pokazuje, gdzie najchętniej klikają odbiorcy, a które miejsca zostają pominięte. Stworzenie heat mapy sklepu pozwala zaplanować, w którym miejscu serwisu powinny znaleźć się najważniejsze dla sprzedawcy lub reklamodawcy treści.

Heat mapa sklepu internetowego pozwala także wyeliminować elementy, które rozpraszają lub mylą użytkowników. Jeżeli heat mapa wskazuje, że kliknięcia często pojawiają się w miejscu bez linku lub odwrotnie, jest to sygnał dla developera lub specjalisty UX, że struktura serwisu powinna zostać zmieniona. Zmiany serwisu w oparciu o heat mapy powodują zwiększenie konwersji w sklepie, a co za tym idzie pomnożenie zysków.

Co po wdrożeniu?

Wsparcie powdrożeniowe i profesjonalne doradztwo dla rozwoju projektu.

Zarówno w codziennych pytaniach o działanie aplikacji, jak i dostarczaniu nowych rozwiązań, które gwarantują ciągły rozwój aplikacji i czynią Państwa sklep wyróżniającym się na rynku.

Potrzebujesz gotowego rozwiązania opartego o open source? Również zachęcamy do kontaktu.

Nasze realizacje w oparciu o oprogramowanie B2C


Interesuje Cię platforma B2C?

Zostaw swoje dane, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą w sprawie dedykowanej oferty.

Twoja wiadomość zostanie przesłana do pracownika Media4U, który skontaktuje się z Tobą w sprawie oferty.

Skontaktuj się z naszym specjalistą

Damian Sinior

Damian Sinior

Sales Director


+48 606 499 083

Napisz do mnie


Wybierz inne produkty

Serwis wykorzystuje pliki cookies na zasadach określonych w "Polityce prywatności", w szczególności w celach statystycznych, promocyjnych oraz monitorowania ruchu. Możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies w ustawieniach przeglądarki. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na użycie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Potrzebujesz oferty?

Zostaw swoje dane, a my zadbamy o resztę.