Sklepy B2C

Tworzymy sklepy internetowe od ponad 20 lat, więc rozumiemy Twoje potrzeby. Doświadczenie w pracy przy ponad 200 realizacjach dla branży e-commerce zaowocowało stworzeniem Cartalo, systemu dającego więcej niż konkurencja. Zamiast kolejnej platformy sprzedażowej oferujemy Ci nowoczesne, dedykowane narzędzie, które rozwija Twój biznes niezależnie od branży. Proponujemy skalowalny system stworzony na miarę Twojej działalności, dzięki któremu prowadzenie e-sklepu jest łatwe, szybkie i opłacalne.

CMS nastawiony na wydajność sprzedaży

Platforma sklepu internetowego nie mogłaby być lepiej dopasowana. Dzięki Cartalo wygodnie zarządzasz swoją sprzedażą online, bo wszystko czego potrzebujesz znajduje się w jednym, funkcjonalnym panelu CMS: przetwarzanie zamówień i zwrotów, sprawna obsługa klientów, tworzenie raportów analitycznych i wiele więcej.

Generuj koszyki pełne konwersji

Stabilność i bezpieczeństwo

Wykorzystując moc silnika Cartalo zapewniasz swojej witrynie bezpieczeństwo, skalowalność i szybkość. Dzięki dużej dostępności, możesz w najwyższym stopniu skupić się na generowaniu sprzedaży - a mniej na monitorowaniu witryny.

Narzędzia zwiększające sprzedaż

Tworzenie skutecznej komunikacji z użytkownikami nigdy nie było łatwiejsze, dzięki wbudowanym narzędziom marketingowym. Rabat kwotowy, procentowy, a może darmowa dostawa? Zasady działania promocji ustalasz samodzielnie. Kreator umożliwia oznaczenie każdej grupy kodów, dzięki czemu krok po kroku śledzisz efekty swoich działań marketingowych.

UX i Mobile First

Dzięki nowoczesnemu podejściu do projektowania architektury serwisu, Twój sklep powstaje z uwzględnieniem segmentów odbiorców i ich potrzeb, a użyteczne dostosowanie treści i funkcjonalności sprawia, że serwis optymalizuje sprzedaż na urządzeniach mobilnych.

Nowoczesny design

Twój sklep przyciąga wzrok i jest w pełni responsywny, a klienci mogą się cieszyć doskonałym doświadczeniem zakupowym. Nowoczesny layout wspiera przywiązanie do marki, co oznacza więcej lojalnych użytkowników, którzy regularnie wracają po Twoje produkty.

Skalowalność

Kiedy Twój biznes rośnie, Cartalo zmienia się wraz z nim. Zawsze masz możliwość wprowadzania nowych treści i szablonów graficznych, a na Twoje życzenie wprowadzamy dodatkowe funkcjonalności oraz dedykowane integracje.

Przejrzyste zasady, bez dodatkowych opłat

W Cartalo nie ma ukrytych opłat. Podczas analizy przedwdrożeniowej poznasz wiarygodny kosztorys i przewidywany czas wdrożenia. Dowiesz się również, które procesy i integracje są kluczowe dla podniesienia efektywności Twojej sprzedaży online. Pamiętaj, że w Cartalo jesteś wolny od jakiejkolwiek przyszłych opłat licencyjnych i prowizji od sprzedaży.

Wsparcie i opieka 24/7

Wybierając Cartalo stawiasz na długofalowe partnerstwo, które się opłaca. Korzystasz ze wsparcia ponad 100 specjalistów i opieki dostępnej 24/7. Nasz zespół pomaga Ci na każdym etapie wdrożenia sklepu, a współpracę z Tobą kontynuujemy w ramach obsługi powdrożeniowej, dzięki czemu możesz w najwyższym stopniu skupić się na osiąganiu swoich celów biznesowych.

Moduły eksperckie

Pozycjonowanie Twojego sklepu wspiera zestaw narzędzi SEO, które ułatwiają proces optymalizacji, a tym samym pomagają Ci zwiększać ruch w witrynie. Dzięki dostępności statystyk i wskaźników sprzedaży oraz łatwości generowania raportów, wykorzystujesz dane dotyczące zachowań Twoich klientów do regularnego zwiększania konwersji.

System Cartalo - możliwości

Program lojalnościowy:

Nagradzaj swoich klientów punktami za zamówienie i definiuj kody rabatowe dla powracających grup klientów. Dzięki temu angażujesz kupujących i zyskujesz ich lojalność.

Content marketing:

Twórz atrakcyjny content, który sprzedaje. Pracuj na użytecznym kreatorze stron tekstowych, który pozwala na grupowanie i sortowanie treści oraz dodanie multimediów.

Narzędzia SEO:

Optymalizuj ustawienia SEO za pomocą łatwego w obsłudze interfejsu dostosowanego do pozycjonowanie e – sklepu w wyszukiwarce.

Analityka sklepu:

Znajduj odpowiedzi na złożone pytania biznesowe w swoich danych. Dzięki wbudowanej analityce śledzisz współczynniki konwersji oraz przepływ zamówień i kontrolujesz swoją sprzedaż na bieżąco.

Omnichannel:

Bądź wszędzie tam, gdzie są Twoi klienci. Prowadzisz sklep online oraz sklep stacjonarny, oferujesz odbiór i zwroty osobiste ? Cartalo to szybszy rozwój Twojego biznesu we wszystkich kanałach, bo wspiera spójną politykę sprzedażową i zapewnia szeroką dostępność kontaktu.

PWA:

Zapewnij swoim klientom wygodę użytkowania aplikacji webowej, która łączy najlepsze cechy serwisu www i aplikacji mobilnej.

Potrzebujesz rozwiązań usprawniających pracę Twojego zespołu i kierowanie sklepem?

Z Cartalo przekonasz się, jak zarządzać sprzedażą online efektywnie i minimalizować straty czasu przeznaczanego na administrację. Jesteśmy gotowi do integracji sklepu z systemami ERP, płatnościami czy logistyką.

Nasze API pozwala sprawnie połączyć się z dowolnymi systemami, której już posiadasz w swojej firmie. Dzięki temu każdego dnia oszczędzasz czas i budujesz przewagę nad konkurencją.