Miejsce pracy / Łódź

Stanowisko

Sales Manager

Opis stanowiska

E-commerce Sales Manager w Media4U koordynuje działania związane ze sprzedażą oprogramowania sklepów internetowych B2C i B2B. Oznacza to, że będziesz bezpośrednio odpowiedzialny za utrzymanie dobrych relacji zarówno z Klientem jak i wewnętrznymi­­­­­­ zespołami Media4U. Pracując w dziale sprzedaży otrzymujesz szansę na szybki rozwój, ale również bierzesz odpowiedzialność za efektywne komunikowanie z klientem podczas jego pozyskiwania i dalszego rozwoju. Poza klientami, których pozyskasz będziesz miał okazję pracować dla rozpoznawalnych marek, które już obsługujemy. Do obowiązków E-Commerce Sales Managera należy:

  • samodzielne prowadzenie i zarządzanie portfelem klientów
  • pozyskiwanie i budowanie długofalowych relacji z klientami
  • definiowanie i zarządzanie wymaganiami w procesie pozyskiwania kontraktów
  • sprawna komunikacja i współpraca z zespołami wewnątrz firmy
  • umiejętne zapobieganie i rozwiązywanie sytuacji kryzysowych
  • analizowanie pomysłów na nowe funkcjonalności w e-commerce
  • monitorowanie branżowych innowacji

Wymagania

  • doświadczenie w pozyskiwaniu projektów w branży IT (mile widziana znajomość branży e-commerce)
  • wiedza o e-commerce gwarantująca merytoryczną komunikację z klientami
  • praktyczna znajomość podstawowych narzędzi wspierających sprzedaż i analitykę e-commerce oraz swobodna interpretacja danych
  • umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • udział w rozwijających projektach dla klientów polskich i międzynarodowych
  • stałe, stabilne zatrudnienie (forma do wyboru)
  • dofinansowanie kart sportowych OK System oraz pakiet świadczeń LuxMed
  • samochód służbowy
  • narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • bezpłatne zajęcia z języka angielskiego
  • owoce, napoje w miłym towarzystwie współpracowników

Benefity

Opieka medyczna dla Ciebie i rodziny

Pakiety sportowe

Ubezpieczenie dla Ciebie i rodziny

Imprezy integracyjne

Bezpłatne lekcje angielskiego

Gwarantowany parking

Świeże owoce

Przyjazna atmosfera

Praca dla znanych marek