miejsce pracy / Łódź

Stanowisko

Project Manager (IT-E-commerce)

Opis stanowiska

Media4U specjalizuje się w obsłudze sektora e-commerce. Wdrażamy dedykowane systemy platform internetowych i zajmujemy się ich promocją. Skutecznie zwiększamy potencjał sprzedażowy i krajowych i międzynarodowych firm. Nasi klienci cenią nas za innowacyjne podejście do rozwiązań biznesowych.
Przez blisko 20 lat działalności zaufali nam m.in.: Bonprix, Endo, Monnari, Lilou, Ryłko, Uniwersytet Łódzki czy Scania. Jesteśmy finalistą konkursu TOP5 Pracodawców Miasta Łodzi 2017.

• Koordynowanie przydzielonych projektów IT
• Odpowiedzialność za terminową realizację harmonogramu projektu
• Bieżący kontakt z klientem, informowanie o statusie prowadzonego projektu
• Analiza oraz monitorowanie potrzeb klienta w oparciu o wiedzę branżową z obszaru e-commerce
• Ścisła współpraca z innymi działami firmy w celu skutecznej realizacji projektów
• Przygotowywanie ofert, specyfikacji technicznej i prezentacji zgodnie ze standardami firmy
• Prowadzenie dokumentacji projektowej
• Sprawna i skuteczna komunikacja z zespołem

Wymagania

• Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami IT
• Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1/B2
• Znajomość branży IT, w szczególności wytwarzania oprogramowania e-commerce
• Znajomość metodologii zarządzania projektami IT, szczególnie agile
• Umiejętność obsługi programów do zarządzania projektami (JIRA, Redmine)
• Umiejętność kompleksowego zarządzania projektem
• Wysokie kompetencje interpersonalne: komunikatywność, umiejętność rozwiązywania konfliktów
• Gotowość do pracy pod presją czasu

Oferujemy

• Stałe, stabilne zatrudnienie (umowa o pracę lub b2b zgodnie z preferencją)
• Możliwość częściowej pracy zdalnej
• Dofinansowanie kart OK System i LuxMed,
• Dobrą atmosferę pracy i integrację z zespołem
• Bezpłatne lekcje języka angielskiego
• Cotygodniowe dostawy świeżych owoców

Benefity

Opieka medyczna dla Ciebie i rodziny

Pakiety sportowe

Ubezpieczenie dla Ciebie i rodziny

Imprezy integracyjne

Bezpłatne lekcje angielskiego

Gwarantowany parking

Świeże owoce

Przyjazna atmosfera

Praca dla znanych marek