Miejsce pracy / Łódź

Stanowisko

Marketing Specialist

Opis stanowiska

Media4U specjalizuje się w obsłudze sektora e-commerce. Wdrażamy dedykowane systemy platform internetowych i zajmujemy się ich promocją. Skutecznie zwiększamy potencjał sprzedażowy i krajowych i międzynarodowych firm. Nasi klienci cenią nas za innowacyjne podejście do rozwiązań biznesowych. Przez blisko 20 lat działalności zaufali nam m.in.: Bonprix, Endo, Monnari, Lilou, Ryłko, Uniwersytet Łódzki czy Scania. Jesteśmy finalistą konkursu TOP5 Pracodawców Miasta Łodzi 2017.

Jako Marketing Specialist będziesz odpowiadać za:

  • tworzenie kreatywnych koncepcji i realizowanie planu związanego z wdrażaniem nowych rozwiązań, usług oraz promocją marki w Polsce
  • tworzenie contentu do promocji w internecie poprzez ustalone kanały komunikacji, w tym treści reklamowych, artykułów, haseł reklamowych do kampanii online
  • poszukiwanie najbardziej skutecznych i efektywnych działań oraz kanałów do dystrybucji treści sprzedażowych
  • śledzenie trendów oraz aktywne poszukiwanie najnowszych rozwiązań
  • tworzenie strategii marketingowych dla Media4U oraz ich realizacja
  • opiekę nad stroną Media4U – zamieszczanie treści, analiza skuteczności, planowanie testów A/B
  • obsługę i moderację kanałów social media firmy; Facebook, Linkedin

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku – minimum 2 lata
  • znajomość zagadnień związanych z marketingiem i reklamą
  • znajomość branży e-commerce
  • umiejętność tworzenia treści marketingowych
  • wysoka kreatywność i inicjatywa
  • samodzielność
  • umiejętność współpracy w zespole oraz organizowania pracy własnej

Oferujemy

  • stałe, stabilne zatrudnienie (forma do wyboru)
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • dofinansowanie kart OK System i LuxMed,
  • dobrą atmosferę pracy i integrację z zespołem
  • bezpłatne lekcje języka angielskiego
  • cotygodniowe dostawy świeżych owoców

Benefity

Opieka medyczna dla Ciebie i rodziny

Pakiety sportowe

Ubezpieczenie dla Ciebie i rodziny

Imprezy integracyjne

Bezpłatne lekcje angielskiego

Gwarantowany parking

Świeże owoce

Przyjazna atmosfera

Praca dla znanych marek