Platformy B2B

Intuicyjna obsługa i jeszcze większa sprzedaż w B2B

Mamy na swoim koncie platformy online, które obsługują nawet do 400 tysięcy produktów i są zintegrowane z wieloma systemami ERP. Korzystając z bogatego doświadczenia w e-commerce, stworzyliśmy własną, dedykowaną platformę Cartalo, dostępną także w wersji B2B. Dzięki wykorzystaniu najlepszych praktyk, jakie od lat stosujemy w sklepach internetowych, możemy zaoferować nowoczesne rozwiązanie sprzedażowe dla dystrybutorów, hurtowników i producentów. Przekonaj się, że platforma B2B może być równie intuicyjna, co sklep online. W Cartalo możesz zarządzać swoją sprzedażą, a jednocześnie prowadzić relacje biznesowe, z taką samą wygodą i łatwością.

Skaluj swój biznes dzięki rozwiązaniom, które sprzedają

Cartalo B2B Twoje korzyści

Pozytywne relacje biznesowe

Otrzymujesz użyteczny serwis skierowany do klientów biznesowych, który zapewnia dostępność oferty i ułatwia proces zakupowy, co pozwala Ci utrzymywać doskonałe relacje z każdym kontrahentem.

Zasięg sprzedaży

Masz możliwość dotarcia do nowych klientów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, na całym świecie i na wszystkich urządzeniach, także mobilnych.

Maksymalizacja zysków

Twoja witryna nastawiona jest na zwiększanie konwersji, dzięki nowoczesnej architekturze platformy, która umożliwia spersonalizowaną sprzedaż B2B, wykorzystując najlepsze praktyki B2C: w tym wsparcie seo i podejście mobile – first. Dostępność systemu rekomendacji produktowej pomaga Ci aktywnie zwiększać wartość zamówień.

Wzrost wydajności

Wykonujemy integracje z zewnętrznymi systemami ERP, takimi jak: CRM, programy magazynowe i inne systemy informatyczne, które oszczędzają czas i usprawniają procesy biznesowe, a Twoja praca ma szansę osiągnąć najwyższy poziom wydajności.

Gwarancja jakości

Oferujemy długofalową współpracę i opłacalne dla Ciebie partnerstwo. Prowadzimy rozbudowane testy, dzięki którym masz pewność, że Twoja strona działa sprawnie i stale optymalizuje sprzedaż.

Rozwój bez przerwy

Rynek nie stoi w miejscu, a dzięki Cartalo B2B Twój biznes pozostaje konkurencyjny. Trzymamy rękę na pulsie i jesteśmy gotowi, aby reagować na najnowsze technologie, wprowadzając potrzebne zmiany, dodatkowe integracje i funkcjonalności, jakich potrzebujesz, aby wydajniej pracować.

Cartalo B2B Możliwości

Dostępność oferty

Zaprezentuj obszerne informacje o swoim produkcie w przejrzysty sposób. Pokaż klientom pełny katalog i niezbędne dane techniczne, nawet jeśli Twoja oferta jest bardzo rozbudowana.

Minima logistyczne

Włącz minimalne wartości koszyka dla wszystkich klientów lub ustaw pułapy indywidualne. W ten sposób upewnisz się, że klienci kupują ilości korzystne dla Twojego biznesu.

Kredyty kupieckie

Zaoferuj stałym kontrahentom odroczony termin płatności na warunkach korzystnych dla obu stron. Dzięki tej możliwości, wyjdziesz naprzeciw klientom, z którymi współpracujesz długofalowo.

Ofertowanie

Składaj indywidualne oferty sprzedażowe. Opcja ofertowania jest dostępna także dla kupujących i umożliwia wygenerowanie oferty dla klienta końcowego.

Personalizacja

Skonfiguruj indywidulane warunki zakupu i pielęgnuj relacje biznesowe wyświetlając oferty dedykowane dla każdego użytkownika. Od personalizacji cen, po inteligentne funkcje wyszukiwania i filtrowania - użytkownicy szybko odkryją produkty odpowiednie dla ich potrzeb.

Faktury i rozliczenia

Usprawnij procesy biznesowe w swojej firmie. Kontroluj przepływ dokumentów, które od tej pory masz zawsze pod ręką w użytecznym panelu CMS.