Korzyści

20 lat na rynku, 100 osobowy zespół

Naszym klientom oferujemy długofalowe partnerstwo skierowane na osiąganie celów biznesowych – wielu z nich jest z nami już prawie 20 lat. Zapewniamy pełne wsparcie techniczne 100 specjalistów w branży IT, dlatego podejmując z nami współpracę masz pewność, że Twój serwis jest w dobrych rękach. Dbamy o to, aby nasze rozwiązania były atrakcyjne niezależnie od skali biznesu, a nasze e-sklepy w mierzalny sposób ułatwiają realizację celów sprzedażowych firmy.

Dbamy o Twój rozwój

Dzięki wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań, Twój serwis nie przestaje się rozwijać. Postaw na długofalową współpracę przed wdrożeniem oraz po uruchomieniu sklepu, aby mieć pewność, że dzięki prawidłowej obsłudze Twoja witryna działa sprawnie i optymalizuje sprzedaż. Szybko reagujemy na nowe technologie, trendy rynkowe oraz ciągle zmieniające się oczekiwania klientów, proponując nowe funkcjonalności.

Przeczytaj więcej o naszej obsłudze powdrożeniowej

Dedykowany opiekun

Podejmując współpracę z nami otrzymujesz dedykowany zespół projektowy, w tym project managera, który koordynuje Twój projekt i służy Ci pomocą na każdym etapie wdrożenia serwisu, z możliwością zgłaszania błędów krytycznych 24/7. Działamy transparentnie - podczas wdrażania Twojego sklepu, otrzymujesz comiesięczne raporty z analizy ruchu i wykonanych prac, dzięki czemu zawsze jesteś na bieżąco i śledzisz postępy.

Rozwiązania dla branży fashion

Sprzedajesz modę? Trafiłeś pod właściwy adres. Mamy wieloletnie doświadczenie w budowaniu sklepów dla branży fashion od podstaw, a więc doskonale rozumiemy czym Twój sklep różni się od innych sklepów detalicznych. Dzięki temu zaproponujemy Ci dokładnie takie rozwiązania, jakich potrzebujesz.