Miejsce pracy / Łódź

Stanowisko

Specjalista ds. SEO

Opis stanowiska

Jako Specjalista ds. SEO dołączysz do zespołu odpowiedzialnego za promowanie naszych klientów oraz marki Media4U w sieci. Twoją rolą będzie efektywne pozycjonowanie serwisów z branży e-commerce oraz nadzór merytoryczny nad wdrożeniem wytycznych SEO na etapie realizacji serwisów i opieki powdrożeniowej. Różnorodność problemów, z którymi się zetkniesz nie pozwoli Ci się nudzić, a elastyczne podejście do godzin pracy umożliwi łatwiejsze pogodzenie obowiązków zawodowych z prywatnymi.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Odpowiedzialność za efektywne pozycjonowanie serwisów z branży e-commerce,
  • Nadzór merytoryczny, kreowanie oraz weryfikacja wdrożenia wytycznych SEO na etapie realizacji serwisów oraz opieki powdrożeniowej,
  • Przygotowanie oraz realizacja audytów SEO, raportów, zestawień i analiz dla działu Sprzedaży oraz Obsługi Klienta,
  • Wsparcie działu content marketingu przy tworzeniu treści (research słów kluczowych, przygotowywanie wytycznych),
  • Monitoring, analiza i ciągła optymalizacja serwisów pod kątem pozyskiwania ruchu i osiąganych pozycji,
  • Monitorowanie rynku e-commerce i analizowanie działań konkurencji.

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • Praktyczna znajomość Google Analytics, Google Search Console, Keyword Planner i innych narzędzi SEO (Senuto, Ahrefs lub pokrewne),
  • Umiejętności analityczne i znajomość technik optymalizacji serwisów pod kątem SEO,
  • Doświadczenie w pracy z wieloma klientami,
  • Praktyczna znajomość HTML,
  • Znajomość branży e-commerce,
  • Mile widziane: znajomość zagadnień dotyczących UX oraz analityki internetowej,
  • Mile widziane: znajomość JS, CSS, SQL.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w wybranej przez Ciebie formie (umowa o pracę, B2B),
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (2 dni w tygodniu pracujemy w biurze),
  • Pakiet sportowy Medicover Sport (dawniej OK System),
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej LuxMed,
  • System kafeteryjny MyBenefit – sam decydujesz o rodzaju benefitów,
  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy.

Benefity

Opieka medyczna dla Ciebie i rodziny

Pakiety sportowe

Ubezpieczenie dla Ciebie i rodziny

Imprezy integracyjne

Bezpłatne lekcje angielskiego

Gwarantowany parking

Świeże owoce

Przyjazna atmosfera

Praca dla znanych marek