Scrum Master

Miejsce pracy / Łódź

Opis stanowiska

Mile widziani kandydaci z Ukrainy / Ласкаво просимо кандидатів з України.

Jeśli znasz choć trochę język polski lub komunikujesz się w języku angielskim, zapraszamy do zespołu. / Якщо Ви хоч трішки знаєте польску мову чи спілкуєтесь англійською, запрошуємо до нашої команди.

Media4U specjalizuje się w obsłudze sektora e-commerce. Wdrażamy dedykowane systemy platform internetowych i zajmujemy się ich promocją. Skutecznie zwiększamy potencjał sprzedażowy krajowych i międzynarodowych firm. Nasi klienci cenią nas za innowacyjne podejście do rozwiązań biznesowych.

Przez blisko 20 lat działalności zaufali nam m.in.: Bonprix, Endo, Monnari, Toys”R”Us, Ryłko, Uniwersytet Łódzki czy Scania.

Obecnie do swojego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Scrum Master.

Czym się będziesz zajmować?

  • Zapewnieniem zgodności pracy zespołów z metodyką SCRUM,
  • Zapewnieniem koordynacji między zespołami,
  • Organizacją i moderowanie spotkań zespołu,
  • Wspieraniem współpracy oraz samoorganizacji w zespole,
  • Reagowaniem na pojawiające się przeszkody ograniczające pracę zespołu,
  • Promowaniem i wspieranie praktyk Agile w organizacji.

Wymagania

Jeżeli:

  • Znasz dobrze metodyki zwinne i wiesz, jak wykorzystać je w praktyce
  • Znasz procesy wytwarzania oprogramowania
  • Posługujesz się miarami, danymi, konkretnymi faktami i potrafisz przekonać do ich wartości dla procesu
  • Masz wysokie zdolności komunikacyjne
  • Pracowałeś z JIRA
  • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
... zapraszamy Cię do aplikacji! Chętnie poznamy Cię bliżej!

Oferujemy

Co zyskasz, dołączając do naszego zespołu?

  • Stabilne zatrudnienie w wybranej przez Ciebie formie (umowa o pracę, B2B),
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (1-2 dni w tygodniu pracujemy w biurze),
  • Pakiet sportowy Medicover Sport (dawniej OK System),
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej LuxMed,
  • System kafeteryjny MyBenefit – sam decydujesz o rodzaju benefitów,
  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy.