Business Development Representative

Miejsce pracy / Łódź

Opis stanowiska

Mile widziani kandydaci z Ukrainy / Ласкаво просимо кандидатів з України.

Jeśli znasz choć trochę język polski lub komunikujesz się w języku angielskim, zapraszamy do zespołu. / Якщо Ви хоч трішки знаєте польску мову чи спілкуєтесь англійською, запрошуємо до нашої команди.

Media4U specjalizuje się w obsłudze sektora e-commerce. Wdrażamy dedykowane systemy platform internetowych i zajmujemy się ich promocją. Skutecznie zwiększamy potencjał sprzedażowy i krajowych i międzynarodowych firm. Nasi klienci cenią nas za innowacyjne podejście do rozwiązań biznesowych. Przez blisko 20 lat działalności zaufali nam m.in.: Bonprix, Endo, Monnari, Lilou, Ryłko, Uniwersytet Łódzki czy Scania.

Obecnie do swojego zespołu poszukujemy E-commerce Sales Specialist

Czym będziesz się zajmować?

• Sprzedażą produktów i usług w zakresie e-commerce nowym oraz bieżącym klientom,

• Budowaniem bazy klientów, zgodnie z przyjętymi w firmie standardami,

• Klasyfikowaniem leadów zgodnie z przyjętymi standardami,

• Przygotowywaniem i przedstawianie klientom ofert i prezentacji handlowych,

• Bieżącym kontakt z klientem, analiza potrzeb oraz proponowanie rozwiązań oferowanych przez Media4U,

• Monitorowaniem rynku i działań konkurencji,

• Ścisłą współpracą z innymi działami firmy w celu skutecznej realizacji celów stanowiska.

Wymagania

• Doświadczenia w sprzedaży rozwiązań IT lub e-commerce,

• Podstawowej wiedza z zakresu rozwiązań e-commerce i e-marketingu,

• Znajomości technik sprzedażowych,

• Czynnego prawo jazdy kategorii B,

• Poczucia odpowiedzialności za wykonywane zadania

• Wysokiego kompetencje interpersonalne (budowanie relacji, umiejętności negocjacyjne)

• Umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w wybranej przez Ciebie formie (umowa o pracę, B2B),

• Pracę w systemie hybrydowym (1-2 dni w tygodniu pracujemy w biurze), ale jeśli jesteś spoza regionu łódzkiego oferujemy pracę 100% zdalną,

• Pakiet sportowy Medicover Sport,

• Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej LuxMed,

• System kafeteryjny MyBenefit,

• Dostęp do wybranych przez Ciebie szkoleń Udemy,

• Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy.