Quality Assurance Engineer

Miejsce pracy / Łódź

Opis stanowiska

Mile widziani kandydaci z Ukrainy / Ласкаво просимо кандидатів з України.

Jeśli znasz choć trochę język polski lub komunikujesz się w języku angielskim, zapraszamy do zespołu. / Якщо Ви хоч трішки знаєте польску мову чи спілкуєтесь англійською, запрошуємо до нашої команди.

Co będzie należało do Twoich zadań:

  • Przeprowadzanie testów aplikacji webowych według procedur lub wytycznych,
  • Rzetelne raportowanie znalezionych błędów w systemie JIRA,
  • Tworzenie i aktualizowanie puli przypadków testowych,
  • Współpraca z programistami w zakresie znalezionych w aplikacjach błędów,
  • Przygotowywanie zestawień i analiz,
  • Realizacja innych zadań powierzonych przez przełożonych lub klienta, zgodnie z obowiązującymi procedurami wewnętrznymi oraz przepisami prawa.

Wymagania

Wymagania

  • 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji testów oraz narzędzi do badania wydajności aplikacji webowych,
  • Bardzo dobra znajomość powszechnie używanych przeglądarek internetowych wraz z praktyczną umiejętnością korzystania z narzędzi programistycznych w przeglądarkach,
  • Poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania,
  • Nastawienie na współpracę,
  • Dokładność i spostrzegawczość.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilną współpracę w wybranej przez Ciebie formie (umowę o pracę, B2B),
  • Dofinansowanie kart sportowych Medicover Sport (dawniej OK System),
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej w LuxMed
  • System kafeteryjny MyBenefit - sam decydujesz o rodzaju benefitów,
  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy.