Miejsce pracy / Łódź

Stanowisko

PHP Developer

Opis stanowiska

Jako PHP Developer dołączysz do kilkudziesięciu specjalistów IT zatrudnionych w Media4U. Pracujemy w ramach mniejszych zespołów dowodzonych przez doświadczonych team leaderów i z pewnością nie pozwolimy Ci się nudzić. Twoje codzienne obowiązki to praca dla najważniejszych klientów firmy, a w szczególności:

  • wytwarzanie i rozwój aplikacji internetowych (rozbudowane platformy e-commerce)
  • w języku PHP zgodnie z przyjętymi wytycznymi
  • zapewnienie wsparcia jako Specjalista IT w zespole projektowym
  • samorozwój i poszerzanie wiedzy działu w zakresie technologii teleinformatycznych

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka programowania PHP 7.x
  • doświadczenie w pracy z framework'iem Symfony
  • dobra znajomość relacyjnych baz danych SQL, szczególnie PostgreSQL
  • inicjatywa i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • otwartości na współpracę w zespole oraz zdobywanie wiedzy

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w wybranej przez Ciebie formie (umowa o pracę, B2B)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do Twojego doświadczenia oraz osiąganych rezultatów
  • Rozwój kompetencji – w ramach szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego
  • Pakiet sportowy OK System
  • Kompleksową prywatną opiekę medyczną LuxMed
  • System kafeteryjny MyBenefit – sam decydujesz o rodzaju benefitów
  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy i integrację z zespołem
  • Parking z gwarantowanym miejscem dla rowerów, motorów i samochodów
  • Cotygodniowe dostawy świeżych owoców

Benefity

Opieka medyczna dla Ciebie i rodziny

Pakiety sportowe

Ubezpieczenie dla Ciebie i rodziny

Imprezy integracyjne

Bezpłatne lekcje angielskiego

Gwarantowany parking

Świeże owoce

Przyjazna atmosfera

Praca dla znanych marek