PHP Developer

Miejsce pracy / Łódź

Opis stanowiska

Mile widziani kandydaci z Ukrainy / Ласкаво просимо кандидатів з України.

Jeśli znasz choć trochę język polski lub komunikujesz się w języku angielskim, zapraszamy do zespołu. / Якщо Ви хоч трішки знаєте польску мову чи спілкуєтесь англійською, запрошуємо до нашої команди.

Jako PHP Developer dołączysz do kilkudziesięciu specjalistów IT zatrudnionych w Media4U. Pracujemy w ramach mniejszych zespołów dowodzonych przez doświadczonych team leaderów i z pewnością nie pozwolimy Ci się nudzić. 😊

Twoje codzienne obowiązki to praca dla najważniejszych klientów firmy, a w szczególności:

  • Wytwarzanie i rozwój aplikacji internetowych (rozbudowane platformy e-commerce) w języku PHP zgodnie z przyjętymi wytycznymi,
  • Zapewnienie wsparcia jako Specjalista IT w zespole projektowym,
  • Samorozwój i poszerzanie wiedzy działu w zakresie technologii teleinformatycznych.

Wymagania

  • Bardzo dobrej znajomości języka programowania PHP 7.x, poparta zrealizowanymi projektami,
  • Znajomości zasad programowania obiektowego,
  • Dobrej znajomości relacyjnych baz danych SQL, (MySQL, PostgreSQL),
  • Znajomości technologii Web Services,
  • Znajomości XHTML, HTML5, CSS,
  • Znajomości systemu kontroli wersji GIT,
  • Mile widziana znajomość konstrukcji aplikacji internetowych,
  • Inicjatywy i umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • Otwartości na współpracę w zespole,
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w wybranej przez Ciebie formie (umowa o pracę, B2B),
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (1-2 dni w tygodniu pracujemy w biurze),
  • Pakiet sportowy Medicover Sport (dawniej OK System),
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej LuxMed,
  • System kafeteryjny MyBenefit – sam decydujesz o rodzaju benefitów,
  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy.