Miejsce pracy / Łódź

Stanowisko

Java Developer

Opis stanowiska

Jako Java Developer dołączysz do kilkudziesięciu specjalistów IT zatrudnionych w Media4U. Pracujemy w ramach mniejszych zespołów dowodzonych przez doświadczonych teamleaderów. Różnorodność problemów, z którymi się zetkniesz nie pozwoli Ci się nudzić, a elastyczne podejście do godzin pracy umożliwi łatwiejsze pogodzenie obowiązków zawodowych z prywatnymi.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Wytwarzanie i rozwój aplikacji internetowych (rozbudowane platformy e-commerce) w języku Java zgodnie z przyjętymi w firmie wytycznymi;
  • Zapewnienie wsparcia jako specjalista IT w zespole projektowym;
  • Zwiększanie wiedzy prowadzącej do realizowania wyznaczonych celów
  • Samorozwój i poszerzanie wiedzy działu w zakresie technologii teleinformatycznych.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka programowania Java 8 oraz OOP,
  • Praktyczna znajomość Spring Framework, JUnit,
  • Znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL),
  • Znajomość narzędzia Maven,
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Odpowiedzialność za powierzane zadania,
  • Znajomość JavaScript, HTML, CSS, SOLR – mile widziane,
  • Znajomość systemów kontroli wersji SVN/Git - mile widziane,
  • Chęć ciągłego doskonalenia swoich umiejętności.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w wybranej przez Ciebie formie (umowa o pracę, B2B),
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (2 dni w tygodniu pracujemy w biurze),
  • Pakiet sportowy Medicover Sport (dawniej OK System),
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej LuxMed,
  • System kafeteryjny MyBenefit – sam decydujesz o rodzaju benefitów,
  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy.

Benefity

Opieka medyczna dla Ciebie i rodziny

Pakiety sportowe

Ubezpieczenie dla Ciebie i rodziny

Imprezy integracyjne

Bezpłatne lekcje angielskiego

Gwarantowany parking

Świeże owoce

Przyjazna atmosfera

Praca dla znanych marek