Full Stack Developer

Miejsce pracy/ Łódź

Opis stanowiska

Mile widziani kandydaci z Ukrainy / Ласкаво просимо кандидатів з України.

Jeśli znasz choć trochę język polski lub komunikujesz się w języku angielskim, zapraszamy do zespołu. / Якщо Ви хоч трішки знаєте польску мову чи спілкуєтесь англійською, запрошуємо до нашої команди.

Projekt do którego dołączysz:

  • Nowa platforma ecommerce. Więcej nowego kodu. Mniej pracy z legacy,
  • Wytwarzanie nowych funkcjonalności i budowanie sklepów z wykorzystaniem firmowego frameworku,
  • Pracujemy w środowisku PHP (Symfony) oraz Javascript (Vue.js),
  • Tworzymy usługi na Docker Swarm,
  • Projektujemy REST API,
  • Wykorzystujemy dokumentowe bazy danych MongoDB czy SOLR oraz relacyjną PostgreSQL.

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Dobra znajomość języka PHP,
  • Dobra znajomość języka Javscript ES6,
  • Znajomość XHTM, HTML5, CSS3,
  • Praktyczna znajomość frameworków Symfony/Laravel/Vue.js,
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych,
  • Wiedza w zakresie programowania OOP oraz dobrych praktych programistycznych,
  • Chęć podejmowania nowych wyzwań.

Na plus:

  • Praktyczne wykorzystanie dockera,
  • Znajomość frameworków nuxt.js czy Magento,
  • Wiedza z zakresu budowania serwisów w Docker Swarm,
  • Wykorzystanie zasad SOLID w praktyce,
  • Praca w SCRUMie.

Oferujemy

Co zyskasz, dołączając do naszego zespołu?

  • Stabilne zatrudnienie w wybranej przez Ciebie formie (umowa o pracę, B2B),
  • Pakiet sportowy Medicover Sport (dawniej OK System),
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej LuxMed,
  • System kafeteryjny MyBenefit – sam decydujesz o rodzaju benefitów,
  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy.