Miejsce pracy / Łódź

Stanowisko

Front - End Developer

Opis stanowiska

Jako Front-End Developer dołączysz do kilkudziesięciu specjalistów IT zatrudnionych w Media4U. Pracujemy w ramach mniejszych zespołów dowodzonych przez doświadczonych team leaderów. Różnorodność problemów, z którymi się zetkniesz nie pozwoli Ci się nudzić, a elastyczne podejście do godzin pracy umożliwi łatwiejsze pogodzenie obowiązków zawodowych z prywatnymi.

Czym będziesz się zajmować?

  • Przygotowywanie widoków webowych na podstawie projektów graficznych zgodnie z przyjętymi w firmie wytycznymi,
  • Pełnienie roli IT specjalisty w zespole projektowym,
  • Współpraca z innymi programistami w celu realizacji zleconej funkcjonalności,
  • Opracowywanie specyfikacji technicznych oraz specyfikacji projektu.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość HTML5 i CSS3,
  • Dobra znajomość JavaScript,
  • Umiejętność pisania czytelnego, optymalnego kodu i dzielenia warstwy front na niezależne komponenty,
  • Praktyczna znajomość jednej z metodologii OOCSS (np. BEM), preprocesorów CSS (np. SASS), task-runnerów (np. Gulp) i systemu szablonów TWIG,
  • Praktyczna znajomość problematyki RWD i wytwarzania rozwiązań cross-browser i cross-platform (m.in. urządzenia mobilne),
  • Znajomość co najmniej jednego z wiodących frontowych frameworków JS (preferowany Vue.js) i CSS (preferowany Bootstrap),
  • Podstawowa znajomość programów graficznych pozwalająca na pracę z projektami graficznymi (w szczególności Adobe PhotoShop),
  • Mile widziana znajomość systemu kontroli wersji (GIT, SVN),
  • Kreatywność, samodzielność w rozwiązywaniu zadań,
  • Znajomość języka angielskiego (minimum w zakresie czytania dokumentacji technicznej),
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w wybranej przez Ciebie formie (umowa o pracę, B2B),
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (2 dni w tygodniu pracujemy w biurze),
  • Pakiet sportowy Medicover Sport (dawniej OK System),
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej LuxMed,
  • System kafeteryjny MyBenefit – sam decydujesz o rodzaju benefitów,
  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy.

Benefity

Opieka medyczna dla Ciebie i rodziny

Pakiety sportowe

Ubezpieczenie dla Ciebie i rodziny

Imprezy integracyjne

Bezpłatne lekcje angielskiego

Gwarantowany parking

Świeże owoce

Przyjazna atmosfera

Praca dla znanych marek