Jak pracujemy?

Wysoką jakość można zaplanować, dlatego:

Przeprowadzamy analizę przedwdrożeniową, która jest podwójnie skuteczna, bo nasze metody wypracowaliśmy przez lata pracy nad oprogramowaniem e-commerce, a to wszystko wzbogaciliśmy o nowoczesne badania UX.

Wspólnie z Twoim zespołem ustalamy kształt procesów, aby optymalizować Twoją codzienną pracę.

Zakładamy, że chcesz pracować wydajniej, szybciej, prościej. Nasz zespół doradzi Ci, jak wybrać najlepsze integracje i funkcjonalności.

Uważnie monitorujemy wykonywane zadania i informujemy Cię o postępach prac.

Dzięki temu

Serwis jest atrakcyjny, ale przede wszystkim użyteczny, bo zapewnia płynne i skuteczne zakupy

Twoja praca jest wydajna, a procesy sprzedażowa zautomatyzowane

Szybko uczysz się korzystać z nowego narzędzia, bo CMS sklepu jest dopasowany do Twojego stylu pracy

Końcowy produkt wspiera cele biznesowe Twojej firmy i pomaga Ci się rozwijać

ikona RWD

Tak stworzymy dla Ciebie nowoczesny i skalowalny sklep internetowy:

Analiza przedwdrożeniowa i UX

Nasza współpraca rozpoczyna się od analizy przedwdrożeniowej, która wytycza kształt całego serwisu i zaowocuje powstaniem specyfikacji, harmonogramu prac i wyceny. Podczas analizy bierzemy pod uwagę potrzeby Twojej firmy: oczekiwania, cele i procesy biznesowe. Zebrane informacje konfrontujemy z wiedzą naszych specjalistów IT i UX. Oferujemy rozbudowaną analizę przedwdrożeniową, dzięki której skracamy czas wdrożenia, minimalizujemy ryzyko błędów i upewniamy się, że serwis będzie użyteczny dla użytkownika Twojej strony.

Warstwa Back – End

Bazą Back – Endu Twojego sklepu jest nasza autorska platforma sprzedażowa. Programujemy rdzeń systemu i rozwijamy go o dedykowane funkcjonalności, jakich potrzebujesz, aby pracować wydajnie i optymalizować procesy w swojej firmie. Dobrze zaprojektowany e-sklep to potężny system oprogramowania Back-End, który zapewnia terminową i skuteczną realizację zamówień oraz optymalne działanie CMS-a sklepu.

Warstwa Front – End

Pracujemy nad warstwą Front – End, która jest łatwa w nawigacji, zapewnia szybki dostęp do Twoich produktów i atrakcyjne doświadczenia zakupowe. Prace programistyczne Front-End, przygotują Twój serwis do wyświetlania się na wszystkich urządzeniach w skalowalny i efektywny sposób, umożliwiający użyteczne interakcje ze stroną i skuteczną ścieżkę zakupową.

Integracje z systemami zewnętrznymi

Integrujemy Twój sklep z określonymi podczas analizy przedwdrożeniowej systemami: ERP, płatnościami, logistyką, narzędziami marketingowymi czy analitycznymi. Możemy połączyć Twój sklep z dowolnymi systemami zewnętrznymi, jakich potrzebujesz, aby automatyzować proces sprzedaży i przyspieszyć rozwój swojej firmy.

Migracja danych

Przenosimy dane przy zapewnieniu ciągłości sprzedaży. Specjalizujemy się w migracji całych serwisów i sklepów internetowych, migracji danych do nowego oprogramowania, przenoszeniu danych do rozwiązań w chmurze oraz środowisk hybrydowych, tworzeniu systemów backup’owych i archiwizacji danych. Asortyment sklepu, historia zamówień, dane użytkowników, treści marketingowe oraz kody rabatowe i punkty programu lojalnościowego - na podstawie kluczowych danych przygotowujemy systemy do migracji. Cały proces jest na bieżąco monitorowany, dzięki czemu Twoje dane są bezpieczne.

Testy i akceptacja prac

Twoja witryna przechodzi przez pełny pakiet testów funkcjonalnych (automatycznych i manualnych). Wszystkie odstępstwa są na bieżąco korygowane przez nasze zespoły. Dzięki testom integracyjnym, wydajnościowym i usability upewniamy się, że funkcjonalności działają sprawnie, Twój serwis jest bezpieczny i skalowalny, a tym samym gwarantuje niezawodność aplikacji.

Narzędzia analityczne

Przenosimy dane przy zapewnieniu ciągłości sprzedaży. Specjalizujemy się w migracji całych serwisów i sklepów internetowych, migracji danych do nowego oprogramowania, przenoszeniu danych do rozwiązań w chmurze oraz środowisk hybrydowych, tworzeniu systemów backup’owych i archiwizacji danych.

Przygotowanie środowiska hostingowego

Konfigurujemy środowisko hostingowe, na którym utrzymywana będzie aplikacja. Dla zapewnienia maksymalnej wydajności, bierzemy pod uwagę wymagania serwisu pod kątem obciążeń związanych z ilością użytkowników i połączeń z innymi systemami. W tym miejscu dbamy o odpowiedni cykl tworzenia kopii zapasowych danych gromadzonych w serwisie oraz odpowiednie dostępy dla developerów opiekujących się na co dzień rozwojem Twojej aplikacji.

Uruchomienie serwisu

Dzięki ustandaryzowanej produkcji, oddajemy w Twoje ręce nowy serwis, który jest gotowy do pracy. Twój sklep przechodzi dodatkowe testy wydajnościowe i optymalizacyjne. Po publikacji, zapewniamy pełne wsparcie techniczne i nie przestajemy rozwijać Twojej platformy o nowe funkcjonalności.