Firma

Od 20 lat pomagamy klientom sprzedawać w Internecie.

Tworzymy sklepy internetowe od lat, więc wiemy przed jakimi wyzwaniami stają nasi klienci. Dzięki temu, wdrażamy narzędzia e-commerce, które pomagają się rozwijać. Mamy 100 osobowy zespół IT i implementujemy rozwiązania działające na największych platformach sprzedażowych.

ikona oferty

Tworzymy e-sklepy

Oferujemy rozwiązania dla sklepów działających w formule B2B i B2C. Pomogliśmy już wielu klientom działającym w branży fashion, ale tworzymy oprogramowanie, które pobudza sprzedaż bez względu na scenariusz biznesowy.

ikona oferty

Materializujemy pomysły

Słuchamy Twojej wizji sklepu i wprowadzamy ją w życie. Działamy na trzech obszarach: od zaprojektowania pięknej i użytecznej witryny, po rozwój sklepu internetowego, a następnie skuteczne kierowanie ruchem dzięki cyfrowemu marketingowi.

ikona oferty

Umożliwiamy dobre wyniki

Chętnie dzielimy się wiedzą z Twoim zespołem i szukamy wspólnego mianownika. Dzięki temu oddajemy w Twoje ręce sklep internetowy, który jest elastyczny i dotrzymuje Ci kroku. Wiemy jak zapewnić atrakcyjne doświadczenia zakupowe w każdym kanale i na każdym urządzeniu. Zadowolenie klientów, który w wydajny sposób korzystają z naszych narzędzi – to nasz cel.

Sklepy naszych klientów obsługują nawet 400 tysięcy produktów

client0
client1
client2
client3
client4
client5
client6
client7
client8
client9
client10
client11